Systemair originaalfiltrid

Selleks, et oleks tagatud ventilatsiooniseadmete pikk eluiga, säästlik töörežiim ning ühtlasi ka tootjagarantii, on oluline vahetada filtreid alati õigeaegselt, kui masin Teile sellest märku annab. Võrreldes analoogfiltritega kestavad originaalfiltrid kauem, tagavad seadme vaiksema töö ning tervisliku sisekliima. Meie seadmete filtrite vahetamine on lihtne ja loogiline.

Originaalfiltri materjal on välja töötatud vastavalt standarditele, et tagada võimalikult madal rõhukadu ja suur tolmukogumise võime. Välimised kihid püüavad kinni suuremad tolmuosakesed, seesmised aga järjest peenema. Selline lahendus annab filtritele pikema eluea ja aitab säästa energiakuludelt.

Filtrite vahetamine ja seadme siseosade õigeaegne puhastamine on väga oluline puhta siseõhu tagamiseks. Originaalfiltri tööiga on üldiselt kuni aasta. Selle ajaga saab filtermaterjali tolmukoormus täis ning filtri tehnilised omadused ja õhu läbilaskevõime hakkavad halvenema. Õhufiltri materjal võib hakata niiskust koguma, mis soodustab hallituse või bakterite kasvu. Need ei moodusta mitte ainult veelgi tugevama barjääri ringleva õhu jaoks, vaid need võivad hakata sisestama siseõhku veel rohkem saasteaineid ja allergeene.

Seade annab Teile märku, millal on aeg filtrite vahetuseks.

Tekkis küsimusi originaalfiltrite kohta?

Vastame telefoni ja kirja teel Teie küsimustele kodufiltrite kohta. Filtreid saab osta meie kontoritest kohapealt ja kui ei ole võimalik kohapeale tulla siis saadame ka pakiautomaati.

originaalfilter