SAVE seadmete juhtimine

Systemair SAVE koduseadmete juhtimiseks on erinevaid võimalusi. Seda saab teha kas SAVE LIGHT või SAVE TOUCH juhtpuldi kaudu või hoopis internetimooduli kaudu läbi nutitelefoni rakenduse.

SAVE LIGHT on lihtne juhtpaneel, mis näitab õhuvoolu kogust ja võimaldab seda muuta. Filtrivahetuse märgutuli näitab, millal on vaja filtrit vahetada. Filtreid ei saa puhastada, vaid need tuleb vajadusel asendada. Seda tehakse tavaliselt kord aastas olenevalt paigalduskoha õhu mustusest. Üldine häire märgutuli näitab, et on tekkinud mõni häire ja häire tüüpi ei täpsustata. Selle häire tuvastamise vajaduse korral võtke ühendust meie tehnilise teenindusega.

SAVE TOUCH on kaasaegne puutetundliku ekraaniga juhtpult. Puutetundlikul ekraanil esitatakse teavet seadme hetkeoleku kohta ning juhitakse kõiki süsteemi funktsioone. TOUCH paneelilt saab muuta kasutajarežiime, seadistada õhuvoolu koguseid, seadistada temperatuuri, näha aktiivseid häireid. Võimalus on määrata seadme töötamise graafikuid ja kontrollida ning muuta filtrite vahetuseni jäänud aega.

SAVE CONNECT võimaldab ventilatsiooniseadet juhtida mobiilirakenduse või veebibrauseri abil nii kohtvõrgus (WLAN) kui ka interneti teel. CONNECT-ga on seadme juhtpult justkui Sinu nutiseadmes. Moodul SAVE CONNECT annab võimaluse kasutada ka järgmisi funktsioone nagu tarkvara värskendamine ja tehniline kaughooldus.