Systemair Eesti

Oleme Eesti turul kõige kauem tegutsenud ventilatsioonitoodete müüja. Tänu pikaaegsele kogemusele on Systemair AS kliendi jaoks kindlasti turvaline valik.

Meil on kontor-laod Tartus ja Tallinnas, kus kohapeal tegutsevad müügi- ja hooldusmeeskonnad, kes pakuvad igakülgset abi ja nõu klientidele üle Eesti.

Systemair -oleme alati Teie kõrval!

Vaata videot

Meie ettevõte on asutatud 1992. aastal Tartus. Pärast Eesti taasiseseisvumist olid turul ainult nõukaaegsed ventilatsiooniseadmed. Alustasime koostööd Rootsi Systemair kontserni eelkäijaga, Kanalfläkt AB-ga. Olime esimesed, kes hakkasid Eesti turule tooma lääne uuenduslikke seadmeid. Aastast 2000 kuulub meie ettevõte Systemairi kontserni koosseisu, seega oleme otsene tootja tehaste esindaja Eestis.

Missioon
ja visioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele parimaid ventilatsioonitooteid ja lahendusi. Me anname klientidele parimat nõu ja oleme usaldusväärsed partnerid. Nõustame klienti igakülgselt ja juhendame parima valiku tegemisel.

Meie visiooniks on olla klientidele number üks siseõhukvaliteediga seotud probleemide lahendaja ning kõige efektiivsem ja abivalmim partner.

shutterstock_412333285

Eurovent sertifikaat

Meie toodetel on Eurovent sertifikaat, mis kinnitab, et tootja poolt esitatavad tehnilised andmed on tõesed ja kontrollitud. Tooteid testitakse ja mõõdistatakse sõltumatutes laborites, et kontrollida, kas tootjapoolne ventilatsiooniseadmete kohta esitatud teave on kooskõlas laboratoorsete mõõtmistega. Systemairi seadmed on põhjamaades järele proovitud ja need sobivad ideaalselt Eesti kliimasse.

EUROVENT-SERTFIKAAT

Systemair
Group

Asutatud 1974

Asutatud 1974. aastal Skinnskattebergis, Rootsis

25 tehast

Tootmistehased üle kogu maailma

51 tütarettevõtet

Tütarettevõtteid 51 riigis, Euroopas, Põhja-ja Lõuna-Ameerikas, Lähis-Idas, Aasias, Aafrikas ja Austraalias.

Võta meiega
ühendust.

    Meie pikaaegse kogemusega müügimeeskond lahendab kiiresti kõik Teie ventilatsiooni küsimused.