Description

Combi-Grid on valmistatud mustast (RAL9005) pulbervärvitud tsingitud lehtterasest. Sobib paigaldamiseks välisseintele. Välisõhu sisselaske- ja väljatõmbeõhk on üksteisest eraldatud, nii et väljatõmbeõhk ei satuks uuesti sisse.

Paigaldamine

4 esiküljel olevat kruvi hõlbustavad puhastamiseks paigaldamist ja eemaldamist. Võrel on tagaplaat, mis esmalt kruvitakse ja kinnitatakse seinale. Võre saab paigaldada väljatõmbeõhu väljalaskeavaga kas paremale või vasakule.

Korduma kippuvad küsimused

Energiakulu võib olla suurenenud, sest ei ole õigeaegselt teostatud ventilatsiooniseadmete hooldust, ei ole teostatud ventilatsioonitorustiku puhastust ja süsteem on saaste ja tolmu tõttu olnud pikka aega ülekoormatud. Liigne energiakulu on tihti ka probleem, kui ventilatsioonisüsteem lisatakse hoonesse hiljem ehk ei ole eelnevalt arvestatud näiteks olmas oleva küttesüsteemi võimsusega. Väga tavaline põhjus on et ventilatsioonisüsteemi on valesti tasakaalustatud ja seadistatud.
Sundventilatsiooni torustiku puhastuse orienteeruv intervall on 2 aastat. Ventilatsiooniseadmeid on soovituslik hooldada ja kontrollida korra aastas. Ventilatsioonifiltreid tuleb vahetada vastavalt ruumi kasutuse eripärale ja seadusega kehtestatud korrale.
Suure tõenäosusega on viimasest ventilatsioonitorustiku puhastusest möödas rohkem aega ja ventilatsioonitorustikus olevas tolmus on välja jõudnud areneda hallitus. Eriti hoolikas tuleb ventilatsioonitorustiku puhtuse jälgimisel olla, kui  ventilatsiooni kasutatakse hooajati.